• برای ثبت نام کلیک کنید
تکمیل ثبت نام
همکاری با ما


    دعوت به همکاری

آموزشگاه بازارسازان در حوزه های تدریس، امور اجرایی و طراحی محتوای دوره و منابع آموزشی، دعوت به همکاری می نماید.

1-    تدریس 
آموزشگاه بازارسازان اصلی ترین مزیت استراتژیک خود را برخورداری از هیأت علمی توانا و شایسته می داند. لذا همواره در جستجوی بهترین اساتید و مربیان این حوزه جهت تقویت خدمات آموزشی خود، بوده است.                                        
اعضای هیأت علمی بازارسازان می بایست حداقل 3 سال سابقه تدریس و مربی گری داشته و حداقل 7 سال تجربه کار اجرایی و یا 5 سال تجربه ارائه مشاوره در حوزه مرتبط را در کارنامه حرفه ای خود ثبت کرده باشند.
سطوح تحصیلی مورد قبول جهت عضویت در هیات علمی، مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری بوده و تسلط بر شیوه های نوین آموزشی از اولویت های انتخاب محسوب می شود.
تخصص های مورد نیاز جهت تدریس: مدیریت بازاریابی و فروش، مدیریت اجرایی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت کسب و کار(MBA-DBA)، مدیریت امور مالی و حسابداری، بیمه، صادرات و واردات، گمرک و تجارت الکترونیک.

از علاقمندان به همکاری در زمینه تدریس، دعوت می شود سوابق حرفه ای و علمی خود را به ایمیل master@marketingschool.ir ارسال فرمایند.

 


2-    امور اجرایی
  

عنوان شغلی شایستگی های لازم
کارشناس آموزش

 حداقل تحصیلات: کارشناس ارشد مدیریت آموزش/ منابع انسانی/ بازرگانی – مسلط به فرایند آموزش (نیاز سنجی، برنامه ریزی، اجرا، اثربخشی)

 

کارشناس ارتباطات و   توسعه بازار

حداقل تحصیلات: کارشناس ارتباطات/ مدیریت بازرگانی/ گرافیک – آشنا به فرآیند بازاریابی (شناخت بازار، برنامه ریزی، تبلیغات، ارتباطات، CRM و ...)

 

کارمند اداری حداقل تحصیلات: لیسانس- مسلط به امور اداری، بایگانی و روش های برنامه ریزی و پیگیری امور جاری


کلیه علاقمندان به همکاری در زمینه های اجرایی آموزشگاه، می بایست حداقل 2 سال سابقه تجربه مرتبط داشته و به مجموعه نرم افزار های MS office مسلط باشند.

داوطلبان محترم می توانند سوابق حرفه ای خود را به ایمیل info@marketingschool.ir  ارسال فرمایید.

 


3-    طراحی محتوای دوره و منابع آموزشی
آموزشگاه بازارسازان بر اساس تجارب و سوابق آموزشی خود و با توجه به استانداردهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، قادر و مجاز به برگزاری بیش از یکصد عنوان دوره و کارگاه جهت آموزش مشاغل و مهارت های تخصصی در حوزه امور مالی و بازرگانی (بازاریابی، فروش، حسابداری، واردات، صادرات، MBA، بیمه و ...) می باشد.
لذا از کلیه فرهیختگان و اندیشمندان این حوزه دعوت می شود تا در طراحی و برنامه ریزی محتوای آموزشی و تدوین منابع مربوطه، با ما همراه شوند.
برای اطلاع از فهرست مشاغل و شایستگی های قابل تدریس در آموزشگاه بازارسازان و مطالعه استانداردهای مربوطه لطفاً به سایت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نشانی www.irantvto.ir  بخش استانداردهای آموزش مهارت و فناوری مراجعه فرمایید.

جهت مشاهده فهرست استاندارهای آموزش شغل در حوزه خدمات، بخش امور مالی و اداری، لطفا اینجا را کلیک کنید.

جهت مشاهده فهرست استاندارهای آموزش شایستگی در حوزه خدمات، بخش امور مالی و اداری، لطفا اینجا را کلیک کنید.

عزیران صاحب ایده می توانند پیشنهادات ارزنده خود را به نشانی master@marketingschool.ir ارسال فرمایید.سامانه آموزش آنلاین بازاریاد